WYSTĘP MAGIKA

4 marca w naszym przedszkolu odbędzie się pokaz iluzjonisty, w którym magik zabierze dzieci do świata magii i czarów.

Koszt przedstawienia zostanie pokryty w całości z funduszy Rady Rodziców.

ZAJĄCZEK W PRZEDSZKOLU

Rada Rodziców ustaliła, iż koszt upominku z okazji Zajączka wyniesie w tym roku 30 zł. Połowa tej kwoty zostanie przekazana ze składek Rady Rodziców. Pozostałą część tj. 15 zł prosimy wpłacać u wychowawców grup 8 marca.

• Wizyta Pani leśnik w przedszkolu

• Dzisiaj nasze Przedszkole odwiedziła Pani Barbara Chrystman- Kurzawa z Nadleśnictwa Góra Śląska, która opowiedziała dzieciom jak zwierzęta leśne przygotowują się do zimy i dlaczego zmieniają futerko. O tym i o innych sekretach życia leśnych zwierząt z zainteresowaniem słuchały przedszkolaki.

• Tłusty Czwartek

• ​​​​​​Powiedział nam Bartek,

że dziś tłusty czwartek,

a przedszkolaki uwierzyły

i tłustych pączków nasmażyły.

" Jagódki " i " Spryciarze" kultywują tradycje ostatkowe i w Tłusty Czwartek w naszym przedszkolu pachniało od samego  rana słodkościami.