• Pożegnanie SUPERSMYKÓW

• POŻEGNANIE SUPERSMYKÓW
            21 czerwca odbyło się uroczyste pożegnanie Supersmyków. Tego dnia starszaki żegnały się ze swoimi paniami oraz całym personelem. Swoją część artystyczną zaczęły od zatańczenia poloneza. Poprzez wiersze i piosenki podziękowały wszystkim pracownikom. Były łzy śmiechu, lecz także i wzruszenia. Za swój piękny występ wszystkie dzieci otrzymały gromkie brawa, pochwały oraz otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola i książki. Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla pań oraz rodziców.
            Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów, spełnienia marzeń,  bezpiecznych i radosnych wakacji.

• Kraina Smaków

• 13 czerwca Zuchy i Tygryski wybrały  się na wycieczkę do „Krainy Smaków” w Boszkowie

Dzieci uczestniczyły w warsztatach poznając tajniki produkcji pizzy: od mieszania ciasta poprzez formowanie i dobieranie składników do gotowego produktu w postaci pizzy. Po przerwie przy piosenkach dzieci zamieniły się w kucharzy i własnoręcznie wałkowały ciasto na pizzę. Próbowali również swoich sił w jego podrzucaniu. Kiedy pizza się piekła, dzieci ponownie bawiły się przy muzyce i  bańkach mydlanych. Następnie z ogromnym apetytem zajadali pyszną pizzę.

Dzieci spędziły miłe chwile, które długo będą jeszcze wspominać.

• Jaki jest jeden z ważniejszych dni w przedszkolu?

Tak, tak – to właśnie Dzień Dziecka. Mnóstwo atrakcji oraz radości. Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. W tym roku ten wyjątkowy dzień obcgodziliśmy w ogrodzie. Było super!!!