• Bezpieczna placówka

• Ferie zimowe to dla dzieci wymarzony czas zabaw na śniegu i lodzie. Aby jednak przebiegły one szczęśliwie i wszyscy wypoczęci wrócili do przedszkola należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, które przypomnielismy sobie podczas zajęć pt. "Bezpieczne ferie" oraz oglądania filmu edukacyjnego o tym samym tytule.

• Kino w przedszkolu

• Kino w przedszkolu ? Dlaczego nie ! Tuż po śniadaniu Supersmyki oraz Tygryski zakupiły bilety do kina, po czym udały się do „sali kinowej”. Przed wejściem czekały panie bileterki, które sprawdzały bilety. Tego dnia zaplanowano bajkę animowaną pt. „Shrek”. Nie byłoby prawdziwego kina bez popcornu, w związku z tym każde dziecko również zakupiło woreczek z tą przepyszną przekąską. Dzieci były zachwycone i uśmiechnięte

• BAL U TYGRYSKÓW i SUPERSMYKÓW

• Bal nad bale

W poniedziałek Tygryski I Supersmyki bawiły się wyśmienicie przy dźwiękach wesołej muzyki. Nie zabrakło również konkurencji, w których dzieci chętnie brały udział. W przerwach między zabawą i tańcami przedszkolaki zajadały słodki poczęstunek. Cóż to był za dzień, pełen wrażeń jak najbardziej pozytywnych.

• Uwaga Rodzice

• W okresie ferii zimowych tj. 13.02.-24.02.2023 r.

przedszkole pracuje w grupach łączonych

Dyżur pełni przedszkole przy ul. Korczaka 11

• W karnawale same bale

• W poniedziałek 6 lutego  odbył się wielki bal karnawałowy. Zuchy i Jagódki w kolorowych strojach przygotowanych przez rodziców przybyły do przedszkola z uśmiechami na twarzach. Przebrane były za  bohaterów znanych bajek. Można było spotkać wróżki, księżniczki, dinozaury, rolników, strażaków, policjantów - nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. W bajecznie ubranej sali wesoło rozbrzmiewała muzyka i porywała wszystkich do tańca. Nie zabrakło również konkursów i dobrego humoru. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

• "Bezpieczny internauta"

• W ramach ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców" dzieci z gr. "Tygryski" i "Supersmyki" wzieły udział w akcji pt. "Bezpieczny interneuta, dzięki której omówiły szczegółowo tematy dotyczące internetu, dowiedziały sie o tym, jakie czynności można wykonywać w internecie, oraz jakie zagrożenia czyhają na użytkowników sieci. Przedszkolaki poznały 5 zasad bezpieczeństwa, których orzestrzeganie sprawi, że korzystanie z internetu będzie bezpieczne.

• Rekrutacja do przedszkola

•              DRODZY RODZICE !

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji do przedszkola na rok szkolny 2023/2024 składanie wniosków odbywać się będzie od  6 lutego 2023 r. do 14 lutego 2023 r.

Wypełniony wniosek wraz załącznikami prosimy wydrukować, podpisać, włożyć w kopertę i dostarczyć do przedszkola, wrzucając do skrzynki pocztowej  z napisem REKRUTACJA (budynek przedszkola ul. Korczaka 11)

Rodzice, którzy nie mają możliwości wydrukowania wniosku, mogą skorzystać z formularzy, dostępnych w holu przedszkola przy ulicy Korczaka 11.

Prosimy o zapoznanie się i przestrzeganie harmonogramu rekrutacji.

Dokumenty dotyczące rekrutacji zostały umieszczone w zakładce PRZEDSZKOLE- Dokumenty przedszkola - Rekrutacja 2023/2024.

Angelika Nastyn